Sobota, 7. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
NEW YORK 19. decembra (WebNoviny.sk) - Ľahká americká ropa v pondelok oslabila o 14 centov a uzavrela na úrovni 57,16 USD za barel.
Severomorská ropa Brent, ktorej cena sa považuje za medzinárodnú referenčnú cenu, však zdražela o 18 centov na hodnotu 63,41 USD za barel.
Odporúčame:
Ceny ropy sa vyvíjali zmiešane, zlato aj striebro zdraželi
Veľkoobchodná cena benzínu na americkom trhu stúpla o 2 centy na 1,67 USD za galón. Vykurovací olej si tiež pripísal 2 centy a uzavrel na úrovni 1,93 USD za galón.
(1 EUR = 1,1795 USD)
Viac k témam: ceny ropy, Svetové komoditné trhy
Zdroj: Webnoviny.sk - Ceny ropy sa vyvíjali zmiešane, benzín a vykurovací olej zdraželi © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Do nitrianskeho Jaguaru by mohla viesť vlaková linka, Arriva chce sprevádzkovať starú traťNasledujúci článok
Spoločná európska mena stúpla voči doláru
Nová napínavá a prekvapivá Freida McFadden - Milá Debbie
Príbeh z malého mesta, ktorý je väčší než sa zdá. Detvanka od Jany Iru
Slovensko čaká „cenotrasenie“: Fenomén Shakeomat prichádza a s aplikáciou Biedronka prináša mimoriadnu promo akciu!