Streda, 4. február 2026
Mimoriadne správy
- Grécky premiér Kyriakos Mitsotakis vyzval na zrušenie kontroverznej ministerskej imunity
- Rádio je najdôveryhodnejším typom média v Európe, podľa prieskumu dôvera v online prostredí dlhodobo klesá
- Prvá návšteva slovenského predstaviteľa v Andorre. Marek Eštok hovoril o daniach, EÚ aj Ukrajine – FOTO
- Šimkovičová rokovala v Prahe s českým ministrom kultúry, hovorili o spoločných projektoch
- Generál Zmeko sa v Bruseli rozlúčil s funkciou, NATO diskutovalo o bezpečnosti Ukrajiny
NEW YORK 15. marca (Webnoviny.sk) - Ceny ropy v utorok pokračovali v poklese pre obavy, že ponuka preváži nad dopytom. Ľahká americká ropa stratila 68 centov, čiže 1,4 percenta a uzavrela na úrovni 47,72 USD za barel. Severomorská ropa Brent, ktorej cena sa považuje za medzinárodnú referenčnú cenu, klesla o 43 centov na 50,92 USD za barel.
Veľkoobchodná cena benzínu na americkom trhu sa v podstate nezmenila a obchodoval sa na úrovni 1,58 USD za galón. Vykurovací olej však zlacnel o jeden cent na 1,49 USD za galón. Nedarilo sa ani drahým kovom. Cena zlata sa v utorok znížila o 50 centov a uzavrela na úrovni 1 202,60 USD za uncu. Striebro si odpísalo 5 centov a kleslo na hodnotu 16,92 USD za uncu.
Viac k témam: ropa, zlato
Zdroj: Webnoviny.sk - Ceny ropy opäť oslabili, zlacnelo ja zlato © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Náborové plány firiem na Slovensku na druhý kvartál sú veľmi optimistickéNasledujúci článok
Libra oproti doláru v utorok oslabila
Nehoda na Trnavskom mýte ochromila dopravu, dve autá po zrážke skončili v koľajisku – FOTO
Grécky premiér Kyriakos Mitsotakis vyzval na zrušenie kontroverznej ministerskej imunity
Ego prináša „Mier“: Mesačný roll-out album plný hviezdnych spoluprác, aj vizuálnych zážitkov – VIDEO