Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
NEW YORK 31. marca (WebNoviny.sk) - Cenám ropy sa v závere týždňa darilo. Ľahká americká ropa si pripísala 1,4 percenta a uzavrela na úrovni 60,14 USD za barel.
Severomorská ropa Brent, ktorej cena je medzinárodnou referenčnou cenou, zdražela o 0,8 percenta na 68,39 USD za barel.
Veľkoobchodná cena benzínu na americkom trhu stúpla o 0,8 percenta na 1,90 USD za galón a vykurovací olej posilnil o 0,1 percenta na 1,97 USD za galón.
Ceny drahých kovov sa tiež zvýšili. Zlato v piatok zdraželo o 0,2 percenta na 1 298,50 USD za uncu a cena striebra si prilepšila o 0,9 percenta na hodnotu 15,11 USD za uncu.
Viac k témam: ceny ropy, ropa, Svetové komoditné trhy
Zdroj: Webnoviny.sk - Cenám ropy sa v závere týždňa darilo, drahé kovy tiež stúpli na cene © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení
Z nákladného auta v Nemecku zmizlo 20-tisíc kusov nábojov určených pre armádu
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk